Začínáte s cloudem?

Online vzdělání

Zkouška Microsoft Azure AZ – 900 je právě pro Vás

Zkouška jZáklady Microsoft Azure – zkouška AZ – 900 je určena pro uchazeče, kteří chtějí prokázat základní znalost cloudových služeb a jejich poskytování. Uchazeči, kteří úspěnšně složí tuto zkoušku získají certifikát Microsoft Certified Azure Fundamentals. Zkouška je určena kandidátům, kteří nemají technický background, jako jsou ti, kteří se podílejí na prodeji nebo nákupu řešení a služeb založených na cloudových technologiích nebo se nějakým způsobem podílejí na řešeních a službách založených na cloudu. Zkouška je určena rovněž pro uchazeče s technickým backgroundem, kteří potřebují prokázat základní znalost v oblasti cloudových služeb.

Technické zkušnosti nejsou pro přihlášení na zkoušku vyžadovány, avšak alespoň základní znalost nebo zkušenost v oblasti IT je pro studenta přínosem. Zkouška AZ-900 může být považována za nepovinný první krok ve studiu cloudových služeb a jejich poskytování Microsoft Azure.

Zkouška může být volitelně složena před absolvováním pokročilých zkoušek jako Microsoft Azure Cloud Services nebo Microsoft Cloud Services. Ačkoliv by bylo absolvování této zkoušky před absolvováním dalších certifikací Azure přínosné, není to podmínka a zkouška tedy není podmínkou absolvování dalších certifikací zaměřených na Azure.

Zkouška je dostupná v angličtině.

Cena zkoušky je 99 dolarů.

Zdroj: https://www.microsoft.com/en-us/learning/exam-az-900.aspx