Česká aplikace učí hravou formou psát všemi deseti

KvalitníVzdělání.cz

Přemýšleli jste, že by bylo fajn umět psát všemi deseti? Nad tím, kolik byste ušetřili času, kdybyste se to naučili? A nebo nad tím, že byste se vytáhli před kolegy v kanclu, kteří jenom datlují? Potom je výuka psaní všemi deseti právě pro Vás.

Jak začít?

Na efektivní výuku hravou formou se zaměřuje česká aplikace PSANÍ HRAVĚ, kterou si můžete zdarma vyzkoušet. Výuka probíhá hravou formou kdy procházíte herními koly. K dispozici máte statistiky o Vašem postupu a také se můžete vzájemně podporovat a srovnávat s přáteli. Aplikace je stavěná tak, aby Vás dovedla k Vašemu cíli umět psát všemi deseti.

Učení může být zábava

Aplikace tak dodává výuce psaní všemi deseti nový rozměr a je důkazem, že učení může být zábava. Díky přívětivému grafickému zpracování se budete cítit jako byste hráli hru, 😊 a díky tomu si danou dovednost osvojíte za kratší dobu.

Předem známé náklady

V případě, že Vás zkušební verze aplikace osloví, zaplatíte si jednorázově plný přístup. Jelikož není potřeba zajišťovat žádné další materiály potřebné k výuce nebo fyzicky navštěvovat kurz, odpadají Vám dodatečné časové a finanční náklady, které jsou při klasickém stylu výuky generovány.

Vše z pohodlí domova

Výuku si můžete přizpůsobit Vaším potřebám.