Kontrola mysli, organizovaný zločin a zneužívání psychiatrické péče

Kontrola mysli

V předchozích článcích byl věnován prostor souvislosti kontroly mysli a organizovaného zločinu. Jednou a většinu poslední v řadě ze zneužívaných institucí je psychiatrická péče. V podstatě to, co bylo napsáno o kontrole mysli platí i o psychiatrické péči, zneužívali ji nacisti, komunisti a zneužívá se dnes.

Tím, že se z člověka udělá blázen se popřou všechny výroky, které pronesl. Je to poslední místo, kde končí oběti organizovaného zločinu a kontroly mysli, pokud pomineme hřbitov.

Funguje to asi takto, buď je psychiatr podplacený a doplňuje tím řetězec institucí, které organizované skupině napomáhají a z dané osoby udělá idiota, schizofrenika nebo něco podobného. Nebo je psychiatr slušný člověk, kterému se podařilo nepodlehnout tlaku organizované skupiny, potom oběti stejně předepíše prášky na hlavu, protože to psychiatři prostě dělají. Výsledek je takový, že je oběť buď uklizena na psychiatrickou léčebnu, a je tak omezen její kontakt s okolím, nebo je na psychiatrii vedena a jsou jí předepsány léky. Nyní přichází na řadu kontrola mysli, když se na takto podchycenou osobu aplikuje kontrola mysli, je v podstatě v situaci, že když o tom bude mluvit, tak na sebe upozorní a psychiatra utvrdí v tom, že je blázen a tím je odepsaná – podle všeobecného mínění přece kontrola mysli neexistuje. Další věc je, že v podstatě všechny symptomy psychických ale i jiných nemocí lze pomocí nástrojů kontroly mysli vytvořit uměle. Pacienta tedy čeká nekonečné léčení pomocí léků, kdy je během této léčby vymývající mozek ještě mučen nástroji kontroly mysli.

Problém zneužívání psychiatrické péče má v podstatě stejný charakter jako zneužívání dalších institucí, proto je u větších organizovaných skupin navázaných na firmy, další státní instituce a média těžko řešitelná. Nejlepší možné řešení osob, které takto skončí je snažit se upozornit na kontrolu mysli a organizovaný zločin ostatní lidi, protože tvrzení vyřčená oficiálně ať už v rámci zdravotnictví nebo policie nebývají brána v úvahu, naopak bývají proti těmto lidem zneužívána. I když tyto lidi čekají další tvrdé sankce, tak je to zřejmě to nejlepší, co můžou udělat.

Kdybychom žili v ideálním světě, řekl bych, že řešením je, aby psychiatrické instituce místo napomáhání likvidace pacientů zveřejňovaly veřejnosti informace o tom, co to kontrola mysli je, jaké nástroje zahrnuje a jak se bránit.

Jeden komentář u “Kontrola mysli, organizovaný zločin a zneužívání psychiatrické péče”

Komentáře jsou uzavřeny.